Autoblogist

Autoblogi toimetab Robert Laursoo (loe lähemalt). Alustasin sellega 28. septembril 2016.
Kontakt: autoblogi@tuum.eu (kirjuta julgelt).

Põhimõtted

Püüan avaldatud postitusi hoida sellisena, et nad vastaksid vähemalt ühele kahest kriteeriumist:

  • Meelelahutuslik
  • Kasulik

Reklaam ja koostöö

Kuna see koduleht ei ole otseselt töö vaid pigem hobi, siis hoian lehe reklaambänneritest vaba. Ehk siis reklaambännerit siia osta ei ole võimalik. Anyway, tõenäosus, et inimene jääb ellu lennuõnnetuses või lõpetab eriüksuse Navy SEAL katsed on suurem kui see, et ta klikib su bänneril (Hubspot).

Kui sul on huvi avaldada lehel kaastöid, siis need peavad vastama kriteeriumile “kasulik”, olema varasemalt avaldamata, pikkusega minimaalselt 500 sõna ja sobima lehe sisuga. Avaldamise eesmärk võib olla lihtsalt link building, turunduslik või muud moodi kommunikatsiooniga seotud. Täpsemate tingimuste saamiseks palun kirjuta autoblogi@tuum.eu.

Materjalide refereerimine

Nimetatud tingimustega mitte kooskõlas kasutamine on lubatud kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis antud väljaandja loal.

Fotod

Autoblogi.ee lehel ilmunud fotosid, mille autor on märgitud kujul “autori nimi / Autoblogi” võib kasutada järgmistel tingimustel:

  • Kasutatud foto juures peab olema foto autori nimi ja do-follow link Autoblogi.ee lehele;
  • Fotosid ja nende kasutusõigust ei tohi edasi müüa.

Tekstid

  • Viidatavast tekstist võib refereerides kasutada kuni neli (4) lauset;
  • Refereeritud lausete juures peab olema viide Autoblogi.ee lehele ja link viidatava teksti veebiaadressile. Kui viidatav materjal pole veebis kättesaadav, peab link suunama aadressile https://autoblogi.ee.