Rehvipood.eu soovitab: Soodsad suverehvid 2023 🚗
Uued suverehvid soodsalt: Rehvipood.eu e-pood

Teeme koostööd!

Autoblogi toimetab Robert Laursoo (loe minust lähemalt). Alustasin sellega 28. septembril 2016 (aga vahepeal oli natuke pausi ka). Minuga saab kontakti e-maili aadressil autoblogi@that.ee (kirjuta julgelt).

Põhimõtted

Püüan avaldatud postitusi hoida sellisena, et sisu oleks pigem evergreen ja vastaksid vähemalt ühele kahest kriteeriumist:

  • Meelelahutuslik
  • Kasulik

Reklaam ja koostöö

Kuna see koduleht ei ole otseselt töö vaid pigem hobi, siis hoian püüan hoida lehe reklaambänneritest vaba (välja arvatud enda ettevõtmised). Erikokkuleppel saan vajaliku reklaampinna kerge vaevaga luua.

Brändid (autokaubad, tehnoloogiaettevõtted), kellel on huvi koostööks, siis palun võtke kindlasti ühendust 🙂

Kui sul on huvi avaldada lehel kaastöid, siis need peavad vastama kriteeriumile “kasulik”, olema varasemalt avaldamata, pikkusega minimaalselt 500 sõna ja sobima lehe sisuga. Avaldamise eesmärk võib olla lihtsalt link building, turunduslik või muud moodi kommunikatsiooniga seotud. Täpsemate tingimuste saamiseks palun kirjuta autoblogi@that.ee.

Borderline-sobivat sisuturunduslikku teksti (spordiennustus, finantsteenused, kasiinod) ei avalda ja koostööd ei tee mitte mingisugust.

Autoblogi Ahrefs Domain Rating on hetkel 16 (see on päris hea), Moz Domain Authority 14 ja Unsplashis olen üksikute piltidega TOP 25% contributor.

Külastajad

Külastajate arv on Metrixi lehel avalik (erinevalt paljudest teistest blogidest). Lisaks täiendan jooksvalt graafikut Google Analyticsi andmetega. Parema andmekvaliteedi huvides analüütikas eemaldatud crawlerid ja referral spam, sest see on turundajale kasutu liiklus.

Q2 2020 seisuga 57% külastajatest on mehed ja 43% naised.
~60% külastajatest on vanuses 25-45 aastat.

Kodulehe sisu jaguneb hetkel kolme kategooriasse: rehvid, autokaubad (automotive) ja tehnoloogia (nutitelefonid jms).

Näidishinnad

Kuna aegajalt tuntakse kootöö vastu huvi, siis igaks juhuks toon välja ka mõned näidishinnad. Autoblogi on tõenäoliselt keskmisest kallim, kuna mul ei ole soovi seda bänner-reklaamiga üle ujutada. Kõikide positsioonide arv on üks ja samaaegselt on eetris üks klient.

  • Päisebänner läbi kogu lehe (mobiil + desktop) – 250 eurot / kuu, alates 3 kuust on hinnad soodsamad
  • Reklaambänner küljeribal – 50 eurot kuu.
  • Nõuetele vastav sisuturunduslik artikkel (ilma kirjutamiseta) – 250 eurot / tk

Hindadele ei lisandu käibemaksu. Kui toode või teenus on mulle endale huvitav, siis on hinnad kindlasti soodsamad. Püüan vältida huvide konflikti klientide vahel – st näiteks ei ole võimalik, et samaaegselt on promotsioonis konkureerivad brändid.

Materjalide refereerimine

Nimetatud tingimustega mitte kooskõlas kasutamine on lubatud kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis antud väljaandja loal.

Fotod

Autoblogi.ee lehel ilmunud fotosid, mille autor on märgitud kujul “autori nimi / Autoblogi” võib kasutada järgmistel tingimustel:

  • Kasutatud foto juures peab olema foto autori nimi ja do-follow link Autoblogi.ee lehele;
  • Fotosid ja nende kasutusõigust ei tohi edasi müüa.

Tekstid

  • Viidatavast tekstist võib refereerides kasutada kuni neli (4) lauset;
  • Refereeritud lausete juures peab olema viide Autoblogi.ee lehele ja link viidatava teksti veebiaadressile. Kui viidatav materjal pole veebis kättesaadav, peab link suunama aadressile https://autoblogi.ee.