Sailun rehvid – millega tegemist ja kust leiab parima pakkumise

Viimastel aastatel Eestis aina populaarsemaks saanud Hiina rehvifirma.

Sailun rehvid
Sailun Ice Blazer rehv Ardo Kaljuvee autol. Foto: Martin Dremljuga

Sailun rehvid on viimastel aastatel Eestis väga jõuliselt turule tulnud ning saanud paljude lemmikuks. Vaatame, millega tegemist, kas neid rehve tõesti tasub osta ning kust leiab Sailun rehvidele parima pakkumise.

📌 Kui otsid lihtsalt head kohta, kust rehvid tellida, siis soovitan e-poode Rehvipood.eu või E-rehvid.

Sailun – millega tegu?

Sailun on Hiina rehvitootja kaubamärk. Selle taga on 2002. aastal loodud ettevõte Qingdao Sailun Tire Co., LTD. Tegemist on hetkel suuruselt 18. rehvitootjaga maailmas (44 miljonit rehvi aastas!). Sailun rehve turustatakse enam kui 167 riigis ning alates 2010. aastast selle firma tooted müügil ka Baltimaades.

Sailun rehvid logo

Sailunil on 4 tehast Hiinas ja 2 tehast Vietnamis. Sailuni Vietnami tehases toodetakse Cooper Tires kaubamärgi rehve bussidele ja veoautodele. Tihedat koostööd tehakse Qingdao Ülikooliga kummitehnoloogiate arendamisel.

TÜV sertifikaadiga Sailun Ice Blazer Alpine+ lamellrehv

Rehvid ja kogu tootmisprotsess on niivõrd kvaliteetne, et neile on omistatud “Premium Budget” kvaliteedimärk, mis tähendab muu hulgas seda, et ostjad on toodetega rahul, ettevõte investeerib oluliselt teadusesse ning müüb piisaval hulgal rehve, et kuuluda TOP25 suuremate tootjate sekka. Lisaks on populaarne talverehv Sailun Ice Blazer Alpine+ esimene Hiinas toodetud rehv, mis on saanud Saksamaa sõltumatute ekspertide organisatsiooni TÜV (Technischer Überwachungsverein) sertifikaadi.

Kust saab Sailun rehve osta 🤔

Parima hinnaga pakkumised Sailun suve- ja talverehvidele leiab e-poodidest Rehvipood.eu ning E-rehvid.ee. Mõlemas ostukohas on tasuta transport üle kogu Eesti. Vaata ka Sailuni uut telereklaami:

Muud huvitavat

Alternatiivid Sailun rehvidele

Kui Sailun rehvide hulgast ei leia endale sobiva mõõduga rehvi, siis võiks kaaluda Minerva, Fronway või Firemax rehve. Näiteks populaarses mõõdus 205/55 R16 ei ole Sailunil sel aastal lamellrehvi pakkuda. Minerva või Firemax on sellisel juhul väga vääriline asendus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga