Rehvitestid ja rehvitestide tulemused (2020)

Eesti tarbija jaoks olulisemad rehvitestid korraldavad ADAC, Tehnikamaailm, ACE (ACE Auto Club Europa e.V.), Auto Bild ja Autozeitung. Sellele lehele koondame testide tulemused aastate ja hooaegade kaupa. Rehvitestid meie lehel on märgitud vastava teemaviitega.

Enne kui rehvitesti põhjal midagi otsustad, siis soovitan lugeda seda postitust mõistmaks, mida rehvitestid tegelikult näitavad.

Soovitus: Kui vajad suverehve, siis telli need Rehvipood.eu e-poest

Luba meil olla kasulik 👨‍🔧

Kui rehvihooaeg läheneb, siis annab Rehvipood.eu sulle teada selle hooaja parimad rehvid, ostusoovitused ja parimad pakkumised. Rohkem mitte ühtegi kirja. Kas lubad?

Suverehvid

  • Autozeitung 2020 suverehvide test (TOP20, Autozeitung)
    Autozeitung on esimene, kellel lõplikud testitulemused on avaldatud. Nokiani pole üldse, samas Yokohama ja Pirelli on sees (erinevalt Auto Bildist, kus need ei pääsenud isegi 50 parima hulga). Ostusoovituse saaksid Maxxis ja Falken. Esimeses otsas üsna samad rehvid, mis eelmiselgi aastal. Mõni koha võrra tõusnud, mõni koha võrra langenud. Tore, et testis on palju soodsa klassi rehve ka.

  • ADAC 2020 18″ suverehvide test (ADAC, saksa keeles, tõlge eesti keeles)
    Koondtulemused, mille komponendid jagunevad järgmiselt: pidamine kuival 20% / pidamine märjal 40% / müra 10% / kütusekulu 10% / läbisõit 20%. Arvulisi hindeid koondtulemusele ei ole antud. Ostusoovituse saaksid siit kindlasti Falken ja Maxxis – hea hind, head positsioonid.

    ADAC suverehvitesti tulemused 2020

Talverehvid

Olulisemad rehvitestid

Tehnikamaailm

Suverehvide tulemused ilmuvad tavaliselt aprilli numbris. Talverehvide tulemused oktoobri numbris.

Autobild

Suverehvide ja talverehvide tulemused leiab Autobildi kodulehelt (mõlemad saksa keeles).

Lisaks võiks ilma peal hoida ADAC ja Autozeitungi testidel. Rehvitestide tulemusi leiab kõige esimesena Tyrepressi lehelt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga