Soodsad rehvid – kuidas leida parimad pakkumised

Eestisse rehve müüvaid e-poode on Internetis kindlasti enam kui 100 ning neid kõiki läbi vaadata ei ole mõeldav.

Punane auto ja soodsad rehvid.
Sõltumata sellest, mis autoga sõidad, telli soodsad rehvid e-poest. Foto: Unsplash

2019. aasta kevadel EBSis kaitstud magistritöös leiti, et 29st Google’is reklaami teinud rehve müüvast e-poest oli Eesti päritolu vaid 15. Ülejäänud olid välismaised (peamiselt Leedu, Läti, Rumeenia, Andorra päritolu) või rahvusvahelised e-poed (Hansapost, Kaup24). Uuringus osalenud inimesed (keda oli 404) oskasid peast nimetada kokku 99(!) rehve müüvat e-poodi. Seega ostukohtade valik on tõesti suur.

Kuidas sellisest suurest hulgast leida endale tõesti soodsad rehvid?

Sellest, kuidas e-poest tellimisel mitte petta saada oleme kirjutanud juba varem. Samuti leiab selle postituse algusest vastuse küsimusele, et miks rehve üldse internetist tellida. Ja kindlasti tasub rehvid tellida internetist!

Kuna konkurents on rehvide valdkonnas üsna tihe, siis e-poodides on hinnad üsna sarnased. Seega ei pruugi kõikide poodide läbi vaatamine ajaliselt ära tasuda, sest aja kulu (ja su aeg on midagi väärt) on suurem kui võimalik rahaline sääst. Kas mõne euro säästmiseks on mõistlik kulutada tundide kaupa enda aega? Enamasti mitte.

Rehvid soodsalt e-poest

Kaks e-poodi mida soovitame rehvide ostmiseks on Rehvipood.eu ja E-rehvid.ee. Mõlemal juhul on tegemist usaldusväärsete Eesti e-poodidega.  See tähendab, et kindlasti laieneb tarbijale ostukaitse, mida tagavad Euroopa Liidu tarbijareeglid ja seadused 🙂 Välismaistest e-poodidest tellides sellist kindlust kahjuks alati ei ole.

E-rehvid.ee (AS Erimell)

Seda e-poodi haldab ja teenindab juba 30 aastat vana, suurte kogemustega ja väga usaldusväärne Eesti ettevõte. Nende valikust leiab hetkel üle 7000 rehvi, mis kõik värskete tootmiskuupäevadega (vanade DOT numbritega rehvid on valikust eemaldatud). Rehvide transport on üle kogu Eesti tasuta. Soovi korral on võimalik rehvidele ise järgi minna neljas Eesti linnas – Sauel, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Vaata e-poodi

Rehvipood.eu (AS Õlipartner)

See on E-rehvidest pisut väiksem e-pood, mida teenindab 1999. aastal asutatud AS Õlipartner. Hetkel on seal valikus pea 6000 rehvi. Tegemist on esimese ja seni ainukese rehvipoega, millel on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis “Turvaline ostukoht”.

Vaata e-poodi

Kokkuvõtteks

Soodne rehv ei tähenda tingimata seda, et peab ostma soodsasse budget hinnaklassi kuuluvat rehvi (hinnaklasside kohta leiad info siit). Hea pakkumise leiab eelpool toodud kauplustest kindlasti ka pea kõigile populaarsematele premium brändidele.

Loodan, et sõltumata ostukohast leiate endale sobivad rehvid ning e-poest tellimine läheb sujuvalt. Enne tellimist tutvu kindlasti ka eelpool toodud e-poodide valikuga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga